Nový voňavý projekt – molekulární parfémy

Hledám 10 milovnic vůní a parfémů, které budou testovat molekulární parfémy.

Mnoho lidí hledá jedinečnost a styl, zahrnující i unikátní vůni, která by nás dokonale charakterizovala a odlišila od ostatních. Toho lze dosáhnout i molekulárními parfémy.

Nový voňavý projekt – molekulární parfémy

Nový voňavý projekt – molekulární parfémy

Molekulární parfémy se liší od tradičních vůní. Při jejich tvorbě se nepostupuje podle obvyklé struktury – hlava, srdce a základ jsou místo typické aromatické pyramidy vyrobeny tzv. cyklickou strukturou, v níž je srdce jedinou silnou vedoucí vůní, kterou vytváří molekula. Genialita molekulárních parfémů spočívá v tom, že je můžete nosit samostatně nebo kombinovat dvě a více vůní. Na kůži se molekuly rozvinou a spolu s vůní vaši pokožky vytvoří zcela individuální vůni, patřící pouze té osobě, která ji nosí.

Pokud byste se rády zúčastnily nového voňavého projektu a vyzkoušely molekulární parfémy, neváhejte a zaregistrujte se zde nebo pište na info@korneliaadasek.cz

Testování je zdarma.

Kornélia Adášek
Milovnice vůní a parfémů. Tvůrce projektu Degustace parfémů , ve kterém nabízí možnost přičichnout si k různým vůním a dozvědět se více o jejich původu a složení, k tomu přidává i nějaké ty zajímavosti navíc. Autorka ebooků Jak si vybrat v parfumerii vůni pro sebe, 7 tipů jak být přitažlivá za všech okolností, Parfémové desatero a online kurzu 21denní kurz na posílení sebevědomí a sebedůvěry.
Komentáře