Dokonalý parfém je jako koruna Vaší krásy - zdůrazní a podtrhnou Vaši osobnost!

Pojďme společně nasadit Vaší osobnosti korunku!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Stále tápete a nemůžete najít parfém, který by s vámi skvěle ladil?

Vůně mají zásadní vliv na naše životy. Podvědomě totiž ovlivňují všechny oblasti našeho života, ať se jedná o vztahy, obchodní jednání nebo třeba hledání zaměstnání. Vůně ve skutečnosti působí jako otisk prstu. Proniknou do naší mysli a vidí do našich srdcí. Jsou to nebezpečné zbraně. Vhodná vůně může rozhodnout o spoustě věcí: úspěchu při zkoušce, na jednání, ale i v lásce, protože má hluboký vliv na naše podvědomí.

Najít vůni, která nejlépe zdůrazní vaši osobnost, nebo dokonce tu vaši stránku, kterou chcete posílit, je velkým uměním a pro mnohé i celoživotním hledáním. Svatba, nová práce, nová láska – to jsou situace, v nichž lidé nejčastěji vůně hledají nebo mění za nové, které by jim poskytly dostatečnou jistotu.

Se skutečným odborníkem – znalcem – se už svět parfémů nezdá být tím děsivým a neprůhledným voňavým mrakem, ale naopak vzrušujícím dobrodružstvím, na jehož konci máte velkou šanci najít parfém, který se může stát vaší osobní značkou.

 Poradím Vám s výběrem nejvhodnějšího parfému

Kornélia Adášek

Parfémové poradenství je pro vás, pokud:

 • Toužíte konečně najít vůni, která nejlépe zdůrazní vaši osobnost
 • Chcete působit na své okolí mnohem příjemněji a pozitivněji
 • Nevíte, které parfémové ingredience ladí s vaší přirozenou vůní a s vaší kůží
 • Stále tápete a nemůžete najít vůni, která by s vámi skvěle ladila
 • Chcete se cítit sebevědomější

Parfémové poradenství není pro vás, pokud:

 • Máte alergii na parfémy
 • Trpíte kvůli parfémům bolestmi hlavy
 • Vyznáte se ve světě parfémů

CO OBSAHUJE PARFÉMOVÉ PORADENSTVÍ?

 • Vonnou typologii
  Projdeme jednotlivé typy vůní. Popovídáme si o tom, jakou máte představu o své ideální vůni. Zjistíme, jaké jsou vaše požadavky ohledně ceny vůně, pro jakou příležitost ji chcete, jakou roli hraje parfém ve vašem životě a jak se k vůním stavíte.
 • Vytipování vhodných parfémů
  Během poradenství váš nos rozhodne, jaké vonné typy jsou vám nejbližší a které parfémy jsou pro vás příjemné a krásné, které vám následně mohou přinést příjemný pocit, pohodu a v neposlední řadě klid.
 • Testování vůně
  Během poradenství společně otestujeme (očicháme) zhruba 30–40 vůní, ty nejvhodnější následně vyzkoušíme i na kůži, proto je velice důležité přijet v daný den odpočatá a bez naneseného parfému. Cílem je vybrat cca 8 parfémů, mezi nimiž budete finálně volit. Sama si vyberete ten, který vás osloví nejvíce.
 • Rady a tipy
  Další rady, jak si v parfumerii vybrat vůni pro sebe, tipy pro správné skladování a používání vůně.

Co získáte, když zvolíte správný parfém?

 • Dodá Vám energii, sílu, sebejistotu
 • Budete sebevědomější
 • Mnohem jednodušeji budete navazovat kontakty
 • Na své okolí budete působit mnohem příjemněji a pozitivněji
 • Všechny smysly budou maximální v pohotovosti

Objednejte si poradenství dnes za

0
(běžně 3000 Kč)
Trvanlivost parfému a jejich skladování

JAKÉ VÝHODY PRO VÁS BUDE ZNAMENAT PARFÉMOVÉ PORADENSTVÍ?

 • Zjistíte, které typy vůní vás nejvíce přitahují a které vás odrazují
 • Získáte základní znalosti, které vám pomohou při výběru a nákupu vůní
 • Rozšíříte si obzor ve světě vůní
 • Otevře se vám brána do světa parfémů, což pro vás bude nevšedním zážitkem

Mým cílem je pomoci vám najít parfém, který vám bude sedět, budete se s ním cítit příjemně a sebevědomě. Nalezení vašeho vonného typu by vám mělo přinášet radost a uspokojení, a proto by i výběr parfému měl být vždy zábavou a potěšením!

REFERENCE

Léta jsem chodila do parfumerií s tím, že prodavačce jsem řekla, jaký si přeju typ vůně, ona mi předala pět papírků a já odcházela opět zklamaná, že zase nic. Chtěla jsem najít konečně „ten svůj“. Tak jsem se vydala opět do parfumerie s tím, že změním strategii, a že si je očichám jeden po druhém. Zkrátka, že každý den čichnu k pěti vůním. Jenže jakmile jsem tohle přání vyslovila, výraz prodavačky se úplně změnil, bohužel další den už se mi nechtěla věnovat žádná z nich. Protivné samozřejmě nebyly, ale znatelně jejich přístup ochladl. Po poradenství s Kornélii se vše změnilo, i když z počátku jsem byla trošku skeptická. Nicméně během zhruba 1,5 hod. jsem vyzkoušela asi 30 parfémů. Ty, které se mi líbily nejvíce, jsem pak testovala přímo na mé pokožce. Nakonec jsem vybrala 4 favority. Bylo to hodně zajímavé. Kdo váhá, mohu poradenství Kornélie jen doporučit.
Renata
Jsem velmi ráda, že jsem vaše poradenství vyzkoušela. Celé to bylo takové příjemné, lehké, vzdušné. :) Konečně jsem našla svůj parfém. Bohužel, většina prodavaček v parfumeriích neví o vůních skoro nic. Kdykoliv jsem měla jakýkoliv požadavek, většinou mi nabídly papírek se slovy: „tohle se prodává často“. :( Ještě jednou díky za poradenství, byl to pro mě skvělý zážitek, užívala jsem si to.
Lenka

Chcete si přeci jen vybrat svůj parfém sama?

Jak si vybrat v parfumerii vůni pro sebe - Kornélia Adásek

Stáhněte si e-book, který Vám mnohé usnadní a ještě prozradí zajímavé tipy a triky. Už nikdy se netrapte v převoněných obchodech sama!

Vyplňte svůj email a jméno a získejte e-book zdarma.

Chcete dostávat užitečné rady, tipy
a videonávody o parfémech?

Přihlaste se k odběru novinek a již nezůstávejte pozadu ve světě vůní.

Se mnou budete v obraze!