NEMÁŠ SE RÁDA? JSI NESPOKOJENÁ?
JSI STYDLIVÁ?
MÁŠ POCIT, ŽE JSI NESCHOPNÁ? TRÁPÍŠ SE, ŽE NEJSI DOST HEZKÁ NEBO DOST DOBRÁ?

To všechno jsou příznaky nízkého sebevědomí a sebedůvěry.

UŽ NEVÁHEJ, JE ČAS TO ZMĚNIT!

21DENNÍ ONLINE KURZ NA POSÍLENÍ SEBEVĚDOMÍ A SEBEDŮVĚRY

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ZABEZPEČENÁ PLATBA

100 % GARANCE VRÁCENÍ PENÉZ

SPOKOJENOST ZARUČENA

Možná máš v sobě, stejně jako mnoho dalších žen, zakořeněný pocit, že všechno musí být těžké a složité. Že v životě není nic zadarmo a život není žádný med. A tak jen tiše doufáš, že se to jednou změní. Že to někdy v budoucnu bude mnohem lepší. Ale kdy? Život je pouze tady a teď!

Nečekej na zítřek! Pokud máš nízké sebevědomí, odrazí se to i na vztazích s rodinou a přáteli, na Tvém těle a na tom, jak vypadáš, a dokonce i na Tvém šatníku!

Proč se neustále odsuzovat, když můžeš mít sama sebe ráda? Proč žít život plný strachu a bolesti, když muže být plný lásky a radosti? Proč být nevyrovnaná, když můžeš být plná energie?

JAK TO VÍM?

Sama jsem to zažila. Dřív jsem také neměla dostatek sebevědomí, příliš jsem si sama sebe nevážila. Byla jsem přesvědčená, že nejsem dost dobrá. Bojovala jsem sama se sebou. Vím, jaké to to je, když člověk vypadá nesměle a neschopně. Znám ten pocit, že všichni kolem jsou chytřejší, schopnější a krásnější. Byly chvíle, když jsem to chtěla vzdát, pak ale přišel v mém životě bod zlomu. 

Uvědomila jsem si, že svůj život mohu utvářet, jak chci já. Že rozhodnutí o svém životě mám v rukou pouze já. Začala jsem hledat různé způsoby a cesty, jak mohu změnit svoji situaci.

Našla jsem metodu, vyzkoušela ji přímo na sobě a zjistila, že to funguje.

Kornelia Adasek

Chci Ti předat to, co jsem sama vyzkoušela. Nejdůležitější zkušenosti jsem pro Tebe shrnula do online kurzu.

POKUD BUDEŠ JAKO ŽENA SEBEVĚDOMÁ:

 • dokážeš ve svém životě mnohem víc
 • dokážeš lépe rozeznat, co je pro Tebe dobré a co ne
 • naučíš se více vážit sama sebe
 • naučíš se přijmout sama sebe takovou, jaká jsi

Pokud budeš mít sebevědomí, můžeš ve svém životě dokázat víc, můžeš svůj život posunout na správnou cestu a krok za krokem naplnit vše, po čem toužíš.

CO VŠECHNO REGISTRACÍ DO KURZU ZÍSKÁŠ?

 • Každý den nové lekce
  Ve Tvé emailové schránce přistane každých 24 hodin nový e-mail s radami a úkolem.
 • Odpovědi na nejčastější otázky a problémy,
  které ženy, jako jsi Ty, trápí a se kterými si neví rady.
 • Přes 4 467 slov inspirace, informací a motivace,
  které Ti dodají sebedůvěru a napumpují Tvé sebevědomí.

A jak to cítí ženy, které s online kurzem už začaly?

Celý život se potýkám s nedostatkem sebevědomí. Je to vina mých rodičů i mě samotné. Nebylo to snadné, ale díky online kurzu se mi to podařilo změnit. Nosila jsem ve své duši těžké břemeno, které mi nedovolovalo, abych byla sama sebou. To jsem odložila a mohu říci, že se měním. Den za dnem. Už začínám mít svůj vlastní názor, jsem schopná sdělit ho také ostatním, dokonce i mému šéfovi. Dosud tomu tak nebylo. Děkuji!
Markéta
Vždycky jsem byla nesmělá, třeba v práci jsem měla hrůzu z toho, co bude, co šéf zase vymyslí. Jednou jsem narazila na tento kurz, nestál tolik, takže jsem si ho mohla hned koupit. Díky praktikám z online kurzu jsem přijala sama sebe, to, že jsem jiná než ostatní. Již nemám strach vyjádřit svou vůli. V práci jsem se začala cítit sebevědoměji a taky volněji. Jsem s kurzem a jeho výsledky spokojená.
Katka
Koupila jsem si 21denní online kurz zvýšení sebevědomí. Byly to zajímavé tři týdny, z nichž dosud čerpám každý den! Jsem ještě na začátku, ale již jsem si vytvořila návyk, který dennodenně dodržuji. Už vím, co se mi na sobě líbí, co mám na sobě ráda a na co jsem hrdá.
Eva
Online kurz mi změnil život k lepšímu. Ani jsem netušila, jak málo někdy stačí k tomu, aby byl člověk šťastný! Nejtěžší pro mě bylo podívat se do zrcadla a říct si: Mám se ráda! Díky kurzu již mám odvahu podívat se do zrcadla, usmát se na sebe a říct slova či věty, které jsem dříve nikdy nebyla schopna vyslovit. Mé proměny si již všimli i lidé v mém okolí. Proto všem tento kurz doporučuji.“
Ilona

Cílem online kurzu je pomoci Ti, aby ses stala ženou, která…

je silná, energická, rozhodná, cílevědomá, vytrvalá, spolehlivá, odvážná, laskavá, jemná, krásná, moudrá, bohatá, zdravá, pravdivá, úspěšná, ceněná, trpělivá, klidná, schopná, důležitá, úspěšná, příjemná, šťastná, hezká…

Pomoci Ti tak, abys o sobě mohla říct, že se cítíš báječně ve své kůži.

Kornelia Adasek

SEBEVĚDOMÍ přináší do života prosperitu a spokojený život

ale není to zadarmo.

Při sestavování tohoto online kurzu jsem sesbírala co nejefektivnější a nejosvědčenější techniky. Nicméně nemohu Ti zaručit výsledky, pokud je nepřevedeš do praxe!

Předám Ti techniky, díky nimž si můžeš zvýšit sebevědomí. Ale patřičné kroky musíš udělat Ty sama!

Udělej pro sebe v příštích 21 dnech víc, než co jsi dělala poslední roky!

 

3TÝDENNÍ KURZ JEN ZA...

99 Kč

CENA JE ZÁMĚRNĚ MNOHEM NIŽŠÍ NEŽ HODNOTA ONLINE KURZU, ABY OPRAVDU KAŽDÁ ŽENA MOHLA ZLEPŠIT SVŮJ POHLED NA SEBE, ZVÝŠIT SI SEBEVĚDOMÍ, A TÍM TAKÉ ZLEPŠIT SVŮJ ŽIVOT.

Garance vrácení peněz: Víš, že nic neriskuješ?

Přípravě programů vždy věnuji mimořádnou pozornost a tvořím je s láskou a ohledem na budoucí uživatele. Můžeš si být proto na 100 % jistá, že se Tvoje investice vrátí. 

Pokud do 14 dní zjistíš, že online kurz není takový, jaký jsi očekávala, a navzdory veškeré snaze se Tvůj život nemění, napiš mi na e-mail: info@korneliaadasek.cz a já Ti pošlu peníze zpět.

Mým přáním je, aby všechny ženy měly dostatek sebevědomí a sebedůvěry, a díky tomu zažily život plný lásky, bohatství a spokojenosti.